Za tuto zakázku zodpovídá:
Radek Hudec
Ředitel obchodní skupiny
Zařazení reference
České dráhy, a.s.
Využité produkty a služby:
Zákazník: České dráhy, a.s.
Datum realizace: Leden 2012
Líbí se Vám tato naše reference?
Sdílejte na sociálních sítích
Popis reference
Pro společnost České Dráhy jsme spustili webovou prezentaci se systémem WebArchitect. Jeho pomocí je editování webových stránek jednoduché a intuitivní.
Produktový katalog je modul, díky kterému si můžete snadno a rychle po svou implementaci vytvořit vlastní katalog. V administraci je možné s produkty pracovat a třídit je dle kritérií, jako jsou například kategorie a pořadí. Jednotlivé produkty v tomto případě představují fotografie.
K usnadnění komunikace mezi společností a potenciálním zákazníkem jsou na stránkách umístěné kontaktní formuláře. Po jejich odeslání přijde administrátorovi stránek e-mail s obsahem formuláře, který se ukládá také do CMS WebArchitect a umožňuje rychlou komunikaci.
Galerie reference kalendar2012.cd.cz
Dále jsme pro České dráhy, a.s. vytvořili
České dráhy, a.s.: www.denzeleznice.cz, přejít na referenci »
České dráhy, a.s.: www.denzeleznice.cz, přejít na referenci »
Líbí se Vám naše reference? Kontaktujte nás.
Kontaktní formulář
Pobočky v ČR
Centrála Pardubice
Milheimova 1010, Pardubice
Pobočka Praha
Na Dlouhém Lánu 459/59, Praha 6
Pobočka Hradec Králové
Hradecká 1857, Hradec Králové
Pobočka Olomouc
Železniční 469/4, Olomouc
© 2012, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena
Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek
Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | Eshop na míru | XHTML 1.0 | CSS 3




